021-66083021
سبد خرید 0
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ
کالا برای:

بلوتوث

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

ماژول بلوتوث بلوتوث
بلوتوث

بلوتوث یک استاندارد تکنولوژی بی سیم برای تبادل اطلاعات در فواصل کوتاه است (با استفاده از امواج رادیویی موج کوتاه UHF در باند ISM از 2.4 تا 2.485 گیگاهرتز) از دستگاه های ثابت و تلفن همراه و ایجاد شبکه های شبکه شخصی (PANs). اختراع توسط مهندس برق هلندی Jaap Haartsen، که در سال 1994 برای فروشنده مخابرات اریکسون کار می کرد،  آن را به عنوان یک جایگزین بی سیم برای کابل های داده RS-232 طراحی کرد.

بلوتوث توسط گروه ویژه ای از بلوتوث (SIG) اداره می شود که بیش از 30،000 شرکت کننده در زمینه مخابرات، محاسبات، شبکه، و لوازم الکترونیکی مصرفی دارد. IEEE استاندارد بلوتوث IEEE 802.15.1، اما دیگر استاندارد را حفظ نمی کند. بلوتوث SIG تحت نظارت بر توسعه مشخصات، مدیریت پرونده صلاحیت و حفظ علامت های تجاری است.  سازنده باید استانداردهای بلوتوث SIG را به عنوان یک دستگاه بلوتوث به بازار عرضه کند.  شبکه ای از اختراعات به فن آوری اعمال می شود که به دستگاه های واجد شرایط واجد شرایط می باشد.

تاریخچه

توسعه فناوری رادیویی "کوتاه"، بعدها به نام بلوتوث، در سال 1989 توسط نیلز ریدبک، CTO در Ericsson Mobile در لند، سوئد و یوهان اولمن آغاز شد. هدف این بود که هدست های بی سیم را بر اساس دو اختراع توسط یوهان اولمن، SE 8902098-6، صادر شده در تاریخ 12/8/89 و SE 9202239، صادر کرد. نیلز ریدبکه وظیفه تورد وینگر را با مشخص کردن و یوپ هارسن و سون ماتیسون با توسعه دادن انجام دادند. هر دو برای Ericsson در لند مشغول به کار بودند. [8] این مشخصات براساس فن آوری طیف گسترده ای از اسپرینت است.

 نام بلوتوث

نام "بلوتوث" یک نسخه انگلیسیست از بلاندان / بلاتن (Scandinavian Blåtann / Old Blues) است، قسمت اعظم پادشاه قرن دهم هارالد بلوتوث که اتحاد قبایل دانمارکی را به یک ملک واحد متحد کرد. به این معنی که بلوتوث پروتکل های ارتباطی را به هم متصل می کند.

ایده این نام در سال 1997 توسط جیم Kardach از اینتل معرفی شد که یک سیستم را ایجاد کرد که به تلفن های همراه اجازه می دهد تا با رایانه ارتباط برقرار کنند. در زمان این پیشنهاد، او در حال مطالعه رمان تاریخی فرانسیس گ. بیگتسون «کشتیهای بلند درباره وایکینگها و شاه هارالد بلوتوث» بود.


لوگو
آرم بلوتوث یک رشته متصل است که ادغام روندهای جوان Futhark رونیک، نامه ior.svg (Hagall) (ᚼ) و Runic letter berkanan.svg (Bjarkan) (ᛒ)، حروف هارالد است
.بلوتوث

و حالا با پیشرفت تکونولوژی در قرن بیست و یک، ماژول هایی مثل ماژول های سری HC-00 به بازار عرضه شده اند که کاربران میتوانند تنها با اتصال چند پین و برنامه نویسی پروژه خود را به راحتی انجام دهند و اطلاعات، عکس و... برای دیگران بفرستند یا با دوستان خود به اشتراک بگذارند

ادامه مطلب ˅
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()

مشتریان عزیز

لطفا هنگام استفاده و خرید از سایت فیلتر شکن خود را خاموش نمایید

با تشکر مدیریت فروشگاه