021-66083021
سبد خرید 0
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در پمپ هوا
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
بر اساس رنگ
کالا برای:

پمپ هوا

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

vacuum 

تاریخچه پمپ هوا


در سال 1649، اتو فون گوریکک پمپ خلاء اسپویل را اختراع کرد. این پمپ پمپ هوا در واژگان قرن نوزدهم نامگذاری شد.

اولین پمپ هوا موثر ساخته شده در انگلیس برای اهداف علمی در سال 1658 توسط رابرت هوک برای رابرت بویل ساخته شد. 

یک پمپ هوا یک دستگاه برای فشار دادن هوا است. مثالهای این محصول شامل یک پمپ دوچرخه، پمپ هایی که برای آکواریوم استفاده می شود؛از پمپ های هوا در صنعایع گوناگون مثل صنایع هوایپما سازی، انواع لوازم پزشکی و دندان پزشکی و آزمایشگاه ها و...استفاده میشود.پمپ های هوا را میتوان به چند روش دسنه بندی کرد. پمپ های هوا را میتوان بر اساس ولتاژ دسته بندی کرد. میتوان براساس فشار وارد به خلا که با kpa نشان میدهند دسته بندی کرد یا از لحاظ نحوه عملکرد موتور پمپ میتوان به پمپ های وکیوم یا همان خلا یا پمپ های دیافراگمی و پمپ های براشلس اشاره کرد

پمپ ها و کمپرسورها از مکانیسم های بسیار مشابه استفاده می کنند و اساسا عمل مشابهی را انجام می دهند، اما در رژیم های مختلف مایع. در برخی موارد یک اصطلاح متداول در اصطلاح وجود دارد اما در اینجا برخی از کلیشه ها وجود دارد:

• کمپرسورها بر روی مایعات فشرده سازی، معمولا گازها کار می کنند. پمپ ها بر روی مایعات کار می کنند، معمولا مایعات تقریبی به عنوان غیر متراکم هستند.

• کمپرسورها برای افزایش فشار بالا در مقابل یک سیستم بسته بندی قرار دارند؛ پمپ ها برای ایجاد فشار نسبتا کمی علیه یک سیستم جریان آزاد با حداقل فشار برگشتی طراحی شده اند.

• پمپ ها اغلب در عملیات جریان مداوم استفاده می شوند، در حالی که بسیاری از کمپرسورهای پایین تر باید دوره های متناوب کار را داشته باشند.

• کمپرسورها معمولا یک سنسور بازخورد را خاموش می کنند تا زمانی که به فشار مطلوب برسند. پمپ ها دارای یک طراحی ثابت هستند و به صورت منحنی عملکرد خود به صورت آزادانه تغییر می کنند

 

 brushless

 

 

 

 

 

 

tel

 

ادامه مطلب ˅
10 / 10
از 6 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()

مشتریان عزیز

لطفا هنگام استفاده و خرید از سایت فیلتر شکن خود را خاموش نمایید

با تشکر مدیریت فروشگاه