021-66083021
سبد خرید 0
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ
کالا برای:

ماژول و سنسور لمسی تاچ

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

touch module

ماژول های لمسی یک نوع سوئیچ هستند که تنها باید توسط یک شیء (کارت یا همان تگ) یا قسمتی از بدن انسان عمل میکنند. این در بسیاری از چراغ ها و سوئیچ های دیواری  که دارای درهای فلزی و همچنین در پایانه های حمل و نقل عمومی هستند استفاده میشود . یک صفحه لمسی حاوی مجموعه ای از سوئیچ های لمسی روی صفحه نمایش است. سوئیچ لمسی ساده ترین نوع حسگر لمسی است.

 قسمت اصلی ماژول که در تماس با شی  قرار میگیرد را می توان در پشت پانل غیر رسانایی مانند چوب، شیشه یا پلاستیک قرار داد. سوئیچ کردن این ماژول به این شکل است که یک ویژگی از بدن انسان که به آن ویژگی های الکتریکی میگویند. در اثر برخورد با این ماژول این سوئیچ، شارژ و خارج کردن فلز قفل در یا ... میشود. هنگامی که یک فرد آن را لمس می کند، بدن آنها ظرفیت خازنی را افزایش می دهد و کلید را فعال می کند.


سوئیچ مقاومت به دو قطب الکتریکی نیاز دارد که به صورت جسمی در تماس با چیزی الکتریکی هدایت کننده (به عنوان مثال یک انگشت) عمل کند. آنها با کاهش مقاومت بین دو قطعه فلز کار می کنند. در نتیجه در ساخت و ساز نسبت به سوئیچ خازنی بسیار ساده تر است. قرار دادن یک یا دو انگشت در صفحات یک حالت روشن یا حالت بسته است. از بین بردن انگشت (ها) از قطعات فلزی دستگاه را خاموش می کند.

یک پیاده سازی سوئیچ لمسی مقاومتی می تواند دو ترانزیستور دوگانه دارلینگتون باشد که پایه ی اولین ترانزیستور به یکی از قطب الکتریکیها متصل می شود.

همچنین، می توان از یک ترانزیستور جهت حالت تقویتی اثر میدان مغناطیسی فلز N-کانال، استفاده کرد. دروازه آن می تواند به یکی از قطب الکتریکیها و قطب الکتریکی دیگر از طریق مقاومت در برابر ولتاژ مثبت متصل شود.red touch

 

ادامه مطلب ˅
10 / 10
از 2 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()

مشتریان عزیز

لطفا هنگام استفاده و خرید از سایت فیلتر شکن خود را خاموش نمایید

با تشکر مدیریت فروشگاه