021-66083021
سبد خرید 0
ماژولها و سنسورها >> قطعات خنک کننده آبی >> بلوک خنک کننده >>
کد کالا : ELM-00035
قیمت : 293,000 (تومان)
مبلغ قابل پرداخت : 293,000   (تومان)
˄˅

 

بلوک خنک کننده آندودایز شده آب 40x40mm

 کلاس کیفیت A وارداتی

 فایل ها و اسناد فنی

block cooling water 4x4  shematic

  (41KB) اندازه فایل

 

بررسی تخصصی و اجمالی

بلوک خنک کننده آنودایز شده آب محصولی است که ميتوانيد با نصب اين المان روي قطعات پاور يا مدراتی که جريان بالایی دارند به شکل چرخش آب خنک داخل این بلوک پاور و مدارات خود را از خطر گرم شدم بیش از حد در امان نگه  دارید شما با اینکار عمر دستگاه های خود را بیشتر میکنید حتي ميتوانيد اين قطعه را مستقيما روي هيت سينك فلزي نصب نموده و راندمان انتقال حرارتي آن را افزايش دهيد. قسمتهاي داخلي اين خنك كننده بصورت مشبک (شبکه شبکه) طراحي شده تا انتقال حرارت در كليه سطوح بطور يكنواخت انجام شود. پمپ، رادياتور خنك كننده و تجهيزات جانبي اين سيستم نيز موجود است. در بسياري از پروژه هاي الكترونيك، بخصوص الكترونيك قدرت، ايجاد حرارت و باقي ماندن آن در سيستم يك عامل مزاحم و مخرب است. بنابر اين طراحان مدارات و سيستمهاي الكترونيك به روشهاي مختلف سعي دارند تا اين عامل را از قطعات و مدارات خود دور كنند. راندمان سيستم خنك كننده در پروژه هايي مثل افزايش سرعت مدارات پردازنده يا overclocking يا پروژه هايي مثل ليزرهاي توان بالا، كوره هاي القايي و المانهاي خنك كننده يا Peltier در عملكرد سيستم نقشي اساسي دارد

 

آنودایز چیست؟

درکل اغلب فلزات تمایل به اکسید شدن و ایجاد یک لایه اکسیدی سطحی نسبت به خود دارند. این لایه که چسبندگی بسیار بالایی دارد، اکثر اوقات با پوشش سطح فلز از خوردگی و از بین رفتن لایه زیرین جلوگیری می‌کند. به تعریف دیگر این لایه محافظی است که سطح فلز را از اکسید شدن بیشتر محافظت می‌کند. لایه اکسیدی را می‌توان به دو طریق روی سطح ایجاد نمود:

روش شیمیایی

در این روش، فلز یا اکسید آن جذب سطح قطعه می‌شوند و لایه‌ای پایدار و محافظ به وجود می‌آورند. از جمله مثال‌های این روش می‌توان به کروماته کردن فلزات اشاره کرد.

روش الکتروشیمیایی

در روش الکتروشیمیایی که به روش آندی یا آنادایز فلزات نیز معروف است، در شرایطی مشخص (محیط و پارامتر‌های کنترل شده) بر روی سطح فلز مورد نظر لایه اکسیدی متراکم ایجاد می‌شود. البته، امکان ایجاد لایه‌های غیرمتراکم و متخلل نیز وجود دارد.

در آنادایز آلومینیوم می‌توان اکسید آلومینیوم هم به صورت یکپارچه و غیرقابل نفوذ و هم به صورت متخلل ایجاد کرد. تخلخل‌ها، خود برای ایجاد ویژگی‌های دیگر مورد استفاده قرار می‌گیرند.

آنودایز آلومینیوم چیست؟

در شرایطی که آلومینیوم مورد استفاده ما مقاومت کافی برای به کارگیری در محیط را ندارد، می‌توانیم با آنادایز آن، خواص مورد نظر خود را ایجاد کنیم. البته، ایجاد مقاومت با کمک لایه اکسیدی روی آلومینیوم آنادایز شده تنها خاصیتی نیست که به ما می‌دهد. این لایه که در حدود ۱۰ تا ۲۰ میکرون و یا حتی بیشتر ضخامت دارد، خواص بی‌نظیر دیگری نیز دارد.

با آندایز آلومینیوم می‌توان شکل ظاهری آن را دستخوش تغییراتی کرد. رنگ کردن آلومینیوم به همین طریق ممکن خواهد بود. مشخصات فنی بلوک خنک کننده آب 4x4

 • رنگ : آبی
 • قطعات لحیم کاری به طور کلی
 • میزان نشت کمتر از 5-10-10 میلیبارباری است. بخش های L / S
 • ضخامت داخلی ضخامت 0.5 میلی متر
 • سایز ورودی و خروجی:  9mm
 • جنس:  آلومینیوم
 • تولید شده از آلمینیوم سبک با قابلیتت انتقال حرارت بالا
 • ساختار شبکه ای داخلي جهت انتقال حرارتي يكنواخت در سطح
 • قابل استفاده در انواع مایعات جهت خنک کردن آنها
 • مناسب برای رایانه CPU water، راننده اینورتر صنعتی، خنک کننده سر لیزر، خنک کننده کابینه کنترل صنعتی
 • بسته بندی: 1pc 40 * 40mm آلومینیوم خنک کننده اولیه
 • ابعاد:40*40*12 میلیمتر
 • وزن: 39.4 گرم

 

ارسال نظر
نام شما :
تلفن تماس :
متن پیغام :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()

مشتریان عزیز

لطفا هنگام استفاده و خرید از سایت فیلتر شکن خود را خاموش نمایید

با تشکر مدیریت فروشگاه