سبد خرید 0

کیت کوره القایی 1848 جهت ذوب فلزات

ZVS Induction Heating Machine 1800W +48W Copper Tube

ماژولها و سنسورها >> ادامه سنسور ماژول >> کیت کوره القایی >>
کد کالا : MOD-00065
تعداد سفارش :
قیمت : 1,315,000 (تومان)
مبلغ قابل پرداخت : 1,315,000   (تومان)
معرفی به دوستان :

کیت کوره القایی 12تا48 ولت 40 آمپر 1800W+48W

 به همراه لوله مسی و آدابتور فن ها

مقاله کوره القایی

ZVS Induction 1848W

اندازه فایل (1.56MB)

 

بررسی تخصصی و اجمالی

کیت کوره القایی یک کوره الکتریکی است که در آن حرارت توسط القاء حرارت از فلز اعمال می شود. ظرفیت کوره القایی از کمتر از یک کیلوگرم تا یک صد تن استفاده می شود و برای ذوب آهن ، فولاد و فلزات گرانبها استفاده می شود. مزیت کوره القایی یک فرایند ذوب تمیز، انرژی با کارایی و قابل کنترل است در مقایسه با بسیاری از دیگر روش های ذوب فلز. بسیاری از سازندگان مدرن از این نوع کوره استفاده می کنند، و در حال حاضر نیز ریخته گری آهن بیشتر جایگزین کوره ها با کوره های القاء برای ریختن چدن است، زیرا سابق مقدار زیادی از گرد و غبار و سایر آلاینده ها را منتشر می کند. از آنجا که هیچ قوس یا احتراق استفاده نشده است، درجه حرارت مواد بالاتر از مقدار مورد نیاز برای آن ذوب نیست؛ این می تواند از دست رفتن عناصر آلیاژی ارزشمند جلوگیری کند
یکی از نکات مهم در استفاده از کوره القایی در ریخته گری عدم قابلیت پالایش است. مواد شارژ باید تمیز از محصولات اکسیداسیون و یک ترکیب شناخته شده باشد و بعضی از عناصر آلیاژی را می توان از طریق اکسیداسیون از دست داد (و باید دوباره به ذوب اضافه شود)


    قدرت گرمایشی که این کیت ایجاد میکند بسیار زیاد است، در این عملیات گرمای لوله مسی بسیار زیاد است. خریدار می تواند سیستم خنک کننده آب را به صورت جداگانه تهیه کند، می تواند یک پمپ آب کوچک و 2 متر قطر داخلی شیلنگ لاستیکی 4 میلی متر خریداری کند.

    شما باید هنگام استفاده از منبع تغذیه سوئیچ توجه کنید، زیرا منبع تغذیه سوئیچینگ با قدرت بالا معمولا دارای عملکرد نرم است، یعنی ولتاژ خروجی به آرامی افزایش می یابد، و اگر ولتاژ تا 10 ولت قبل از اتصال مدار الکتریکی القا شده توسط فقدان ایجاد شود ولتاژ منجر به مدار می تواند به ارتعاش اجازه نمی دهد، به طوری که دو MOS لوله هدایت و اجزای سوزانده شده در همان زمان، بنابراین مطمئن شوید که برای تنظیم ولتاژ پایدار منبع تغذیه و سپس دسترسی به مدار حرارت القاء.

    هنگام گرم کردن اشیاء فلزی، فلز گرما بیش از حد بزرگ نمی شود، در غیر این صورت ممکن است با مصرف برق بیش از حد مواجه شوید، لطفا یک فیوز 35 آمپر یا آمپرمتر اضافه کنید
    اگر چه این بورد درایو می تواند بیش از 40A جریان مقاومت ایجاد کند، اما توصیه می شود که از 48V 35A تجاوز نکند جهت  جلوگیری از حوادث و آسیب.

    بسته بندی با قطر دایره گرم 60 میلیمتر است، ولتاژ طراحی 36 ولت است، اگر از بیش از 40 ولتاژ منبع تغذیه استفاده کنید، قطر داخلی قطر 70 میلیمتر از قطر قطر داخلی، پمپ آب استفاده از منبع تغذیه 12 ولت، لطفا با استفاده از منبع تغذیه جداگانه ماژول رگولاتور ولتاژ برای جلوگیری از فوران فن و پمپ آب.

    حداقل ولتاژ ورودی این ماژول 12 وات است، به این معنی نیست که تمام منبع تغذیه 12 ولت را می توان استفاده کرد، برخی از خریداران تازه کار ممکن است از منبع برق کمتری استفاده کنند. این ماژول دارای ولتاژ و جریان مورد نیاز خاص است، جریان ولتاژ 12V باید بیش از 10A منبع تغذیه می تواند مورد استفاده قرار گیرد، اگر قدرت بسیار پایین است منجر به خروجی قدرت به شدت کاهش می یابد، زمانی که ولتاژ پایین تر از 12V، آن را منجر به دو MOS در همان زمان هدایت، لوله MOS سوزاند.

    اگر شما پیدا کنید که تب MOS لوله، سپس اولین چیزی که در نظر بگیرید که آیا خروجی قدرت مطابق با الزامات است.


    گرمایش القایی توصیه می شود برای استفاده از منبع تغذیه 36V 20A، منبع تغذیه 12 ولت بسیار کوچک است و تقریبا بدون پاسخ، و منبع تغذیه 12V به راحتی به ولتاژ خروجی منبع تغذیه کاهش می یابد، زیر 12V بسیار خطرناک است

    قدرت حرارتی القایی عالی است، بنابراین تب طبیعی است، مطمئن باشید که کار خوب خنک کننده انجام دهید.

    گرمایش القایی، قدرت توصیه شده بیش از 48V 50A منبع تغذیه سوئیچینگ. منبع تغذیه بیش از 24 ولت، سپس منبع تغذیه بیش از 20A، بیشتر ولتاژ، جریان بیشتر، قدرت گرمایش بیشتر، گرمایش سریعتر است.

  

 

     مشخصات فنی کیت کوره القایی 1800W+48W

 • اندازه: تقریبا 180 * 90 * 80 میلیمتر
 • حلقه بخاری داخلی: 70 میلیمتر
 • ولتاژ ورودی: توصیه 12V-48V: 36 ولت
 • نیاز به برق: کمتر از 12V≥10A، 15V بالاتر از 15A
 • حداکثر قدرت: 1800W+48W
 • حداکثر جریان: 40A
 • به همراه  لوله مسی و آدابتور فن ها
 ویژگی های کیت کوره القایی 1800W+48W

 • طراحی فوق العاده PCB و غرقاب فوق العاده گرم، اتلاف گرما خوب است.
 • با رابط فن خنک کننده، همچنین می توانید تخلیه تسلا، اینورتر ولتاژ ژنراتور، و غیره را انجام دهید.
 • این بورد می تواند به طور مداوم تحت شرایط گرما خوب است.
 • این بورد می تواند توسط مصرف کنندگان DIY استفاده شود تا بتوانند قطعات را با خشك كردن، خنك كردن و سایر روشهای حرارتی درمان كنند.
 • کارایی عالی و عملکرد خوب.
 • شما همچنین می توانید با کاتیون گرافیت، کریستال، مس، آلومینیوم و دیگر فلزات ذوب شده، گرما را هموار کنید، سریع و بسیار راحت است.
 • آسان برای استفاده
 • عمر طولانی


توجه داشته باشید:

هنگام استفاده از آن ، لازم است که وضعیت عملیاتی دستگاه به طور مداوم چک شود اگر مادربرد شما خراب است (خرابی قطعاتی مثل خازن و ماسفت ، مقاومت های دستگاه) دوباره آن را  روشن نکنید ، خطرناک است

مواردی که نیاز به توجه دارند:
1. فقط کسانی که مادربرد را خریداری می کنند و منبع تغذیه را خریداری نمی کنند باید استفاده کنند منبع تغذیه خود را برای اطمینان از منبع تغذیه می تواند خروجی پایدار بیش از 40A. به طور کلی ، از منبع تغذیه ارتباطی 50a بصورت موازی استفاده می شود.

2. دنباله اشتعال ابتدا باید از منبع تغذیه پیروی کند ، برای چند ثانیه صبر کنید برای تثبیت خروجی تأمین کنید و سپس برق را بین منبع تغذیه و روشن کنید مادربرد (توصیه می شود از جریان 60a استفاده کنید). در غیر این صورت از امپر های پایین استفاده نکنید این مستقیماً مادربرد را می سوزاند. و بدون حفاظت. سوئیچ بین اصلی را خاموش کنید داشبورد و منبع تغذیه قبل از خاموش کردن برق و سپس خاموش کردن سوئیچ برق.


3. کار باید همزمان با آب خنک شود و هوا نیز خنک شود. اگر هر کدام از آنها کار نکنند ،بلافاصله منبع تغذیه را قطع کنید و برای یافتن راه حلی با سازنده تماس بگیرید.

4- در صورت خنك كردن آب مشروط به طور مستقيم با ​​استفاده از آب سرد و آب گرم تخليه شود ،روش گردش تصویب نشده است به طوری که اثر اتلاف گرما بهتر باشد.

5- استفاده طولانی مدت از آنتیموان باید آماده شود ، گرمای دمای بالا گرافیت واکنش نشان می دهد با تشکیل اکسیژن دی اکسید کربن و به تدریج آن را مصرف کنید.


6. همیشه به تغییرات در پارامترهای مختلف صفحه به ویژه ولتاژ توجه کنید و جریان و دمای مادربرد. هرگاه ناهنجاری پیدا شود ،باید فوراً کیت را خاموش کنید.

مشخصات فنی

ارسال نظر

حسین مریخی :
2 0
با سلام برخی تصاویر دارای ۴ ماسفت و برخی دیگر دارای ۶ ماسفت است کوره ۱۸۰۰ تا ۲۴۰۰ واتی معرفی شده دارای چند ترانزیستور قدرت است؟
محسن :
1 0
سلام . این بوردها چه مدت گارانتی داره .
مدیریت :
1 0
سلام دوست عزیز اگر در استفاده از این بورد ولتاژ حداکثر را رعایت کنید مشکلی برای دستگاه پیش نمیاد ولی در کل خیر ضمانت ندارد
سید افضل مهری ن ... :
0 0
سلام من از این ماژول 2500 وات استفاده کردم و انواع برنج و مس -نیکل را ذوب کردم و از همکاری و راهنمایی مهندس معین استفاده کردم ممنون
مدیریت :
0 0
سلام جناب مهری نژاد خوشحالیم که تونستیم رضایت شما مشتری عزیز رو جلب کنیم
محمودی :
0 0
با سلام اگر بخواهم کوره القایی 2500 وات تکمیل شده و آماده بکار از شما بخرم قیمت چند در میاید
مدیریت :
0 0
با سلام شما فقط نیاز به یک منبع تغزیه دارید که متصل شه به بورد میتوانید از اینتورتر های جوشکاری و یا سوییچینگ 48 ولت 50 آمپر هم استفاده کنید
ادریس :
0 0
با سلام میخاستم بدونم بازده کیت کوره القایی 1800 وات چند درصد است؟ با تشکر
مدیریت :
0 0
سلام منظور از بازده چی هستش؟ اگر سوالی دارید با فروشگاه تماس بگیرید
نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
10 / 10
از 2 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()