021-66083021
سبد خرید 0
ماژولها و سنسورها >> ادامه سنسور ماژول >> کیت کوره القایی >>
کد کالا : MOD-00066
قیمت : 8,480,000 (تومان)
مبلغ قابل پرداخت : 8,480,000   (تومان)
˄˅

 

کیت کوره القایی 12تا48 ولت 50 آمپر 2500W

 به همراه لوله مسی -پمپ آب- شلنگ - اداپتور برای فن ها 

 مقاله کوره القایی

ZVS Induction 2500W

اندازه فایل (3.64MB)

بررسی تخصصی و اجمالی

این محصول یک کوره القای مغناطیسی است که در آن حرارت توسط القاء به فلز اعمال می شود. ظرفیت کوره القایی از کمتر از یک کیلوگرم تا یک صد تن استفاده می شود و برای ذوب آهن ، فولاد و فلزات گرانبها استفاده می شود. مزیت کوره القایی یک فرایند ذوب تمیز، انرژی کم با کارایی بالا و قابل کنترل در مقایسه با بسیاری از دیگر روش های ذوب فلزات است. بسیاری از سازندگان مدرن از این نوع کوره استفاده می کنند، و در حال حاضر نیز ریخته گری آهن بیشتر جایگزین کوره ها با کوره های القاء برای ریختن چدن است، زیرا سابق مقدار زیادی از گرد و غبار و سایر آلاینده ها را منتشر می کند. از آنجا که هیچ قوس یا احتراق استفاده نشده است، درجه حرارت مواد بالاتر از مقدار مورد نیاز برای آن ذوب نیست؛ این می تواند از دست رفتن عناصر آلیاژی ارزشمند جلوگیری کند
یکی از نکات مهم در استفاده از کوره القایی در ریخته گری عدم قابلیت پالایش است. مواد شارژ باید تمیز از محصولات اکسیداسیون و یک ترکیب شناخته شده باشد و بعضی از عناصر آلیاژی را می توان از طریق اکسیداسیون از دست داد (و باید دوباره به ذوب اضافه شود)


    قدرت گرمایشی که این کیت ایجاد میکند بسیار زیاد است، در این عملیات گرمای لوله مسی بسیار زیاد است. خریدار می تواند سیستم خنک کننده آب را به صورت جداگانه تهیه کند، می تواند یک پمپ آب کوچک و 2 متر قطر داخلی شیلنگ لاستیکی 4 میلی متر خریداری کند.

    شما باید هنگام استفاده از منبع تغذیه سوئیچ توجه کنید، زیرا منبع تغذیه سوئیچینگ با قدرت بالا معمولا دارای عملکرد نرم است، یعنی ولتاژ خروجی به آرامی افزایش می یابد، و اگر ولتاژ تا 10 ولت قبل از اتصال مدار الکتریکی القا شده توسط فقدان ایجاد شود ولتاژ منجر به مدار می تواند به ارتعاش اجازه نمی دهد، به طوری که دو MOS لوله هدایت و اجزای سوزانده شده در همان زمان، بنابراین مطمئن شوید که برای تنظیم ولتاژ پایدار منبع تغذیه و سپس دسترسی به مدار حرارت القاء.

    هنگام گرم کردن اشیاء فلزی، فلز گرما بیش از حد بزرگ نمی شود، در غیر این صورت ممکن است با مصرف برق بیش از حد مواجه شوید، لطفا یک فیوز 35 آمپر یا آمپرمتر اضافه کنید
    اگر چه این بورد درایو می تواند بیش از 40A جریان مقاومت ایجاد کند، اما توصیه می شود که از 48V 35A تجاوز نکند جهت  جلوگیری از حوادث و آسیب.

    بسته بندی با قطر دایره گرم 60 میلیمتر است، ولتاژ طراحی 36 ولت است، اگر از بیش از 40 ولتاژ منبع تغذیه استفاده کنید، قطر داخلی قطر 70 میلیمتر از قطر قطر داخلی، پمپ آب استفاده از منبع تغذیه 12 ولت، لطفا با استفاده از منبع تغذیه جداگانه ماژول رگولاتور ولتاژ برای جلوگیری از فوران فن و پمپ آب.

    حداقل ولتاژ ورودی این ماژول 12 وات است، به این معنی نیست که تمام منبع تغذیه 12 ولت را می توان استفاده کرد، برخی از خریداران تازه کار ممکن است از منبع برق کمتری استفاده کنند. این ماژول دارای ولتاژ و جریان مورد نیاز خاص است، جریان ولتاژ 12V باید بیش از 10A منبع تغذیه می تواند مورد استفاده قرار گیرد، اگر قدرت بسیار پایین است منجر به خروجی قدرت به شدت کاهش می یابد، زمانی که ولتاژ پایین تر از 12V، آن را منجر به دو MOS در همان زمان هدایت، لوله MOS سوزاند.

    اگر شما پیدا کنید که تب MOS لوله، سپس اولین چیزی که در نظر بگیرید که آیا خروجی قدرت مطابق با الزامات است.


    گرمایش القایی توصیه می شود برای استفاده از منبع تغذیه 36V 20A، منبع تغذیه 12 ولت بسیار کوچک است و تقریبا بدون پاسخ، و منبع تغذیه 12V به راحتی به ولتاژ خروجی منبع تغذیه کاهش می یابد، زیر 12V بسیار خطرناک است

    قدرت حرارتی القایی عالی است، بنابراین تب طبیعی است، مطمئن باشید که کار خوب خنک کننده انجام دهید.

    گرمایش القایی، قدرت توصیه شده بیش از 48V 50A منبع تغذیه سوئیچینگ. منبع تغذیه بیش از 24 ولت، سپس منبع تغذیه بیش از 20A، بیشتر ولتاژ، جریان بیشتر، قدرت گرمایش بیشتر، گرمایش سریعتر است. 

 
     مشخصات کیت کوره القایی 12تا48 ولت 50 آمپر 2500W

 • جنس: فلز + پلاستیک
 • رنگ سیاه
 • ولتاژ ورودی: 12V-48 بالاتر از 36V توصیه می شود
 • مورد نیاز انرژی: کمتر از 12V ≥ 10A 15V یا بیشتر 20A
 • حداکثر توان: 2500 وات
 • حداکثر جریان: 50A
 • اندازه: 25x12x9cm (اندازه گیری دستی ، خطا در حدود 3 میلی متر ، لطفا درک کنید)
  امکانات ماژول کوره القایی 2500 وات
 •  ترمینال خروجی به طور موازی از سه ستون مس استفاده می کند ، که می توانند به خروجی های دیگر مانند بسته ولتاژ بالا وصل شوند.
 •  استفاده از سینک گرمای بزرگ و بزرگ برای از بین بردن بهتر گرما.
 • خط برق کاملاً با طراحی پوشش مس پوشانده شده است ، که می تواند جریان جریان و گرما را افزایش دهد.
 •  با استفاده از شش خازن IRFP260 و 12 به صورت رزونانس موازی ، توان بالا و راندمان بالا است.بسته بندی شامل:

 •  بورد کوره القایی 2500W
 • کویل مسی

[خریداران باید توجه ویژه ای داشته باشند]

1- قدرت گرمایش بسیار زیاد است ، به جز اینکه صفحه و اجزای آن داغ است و گرمای لوله مسی بسیار زیاد است. خریدار می تواند سیستم خنک کننده آب را به طور جداگانه آماده کند ، می تواند یک پمپ آب کوچک و 2 متر قطر داخلی شلنگ لاستیکی 4 میلی متری را خریداری کند.
2- هنگام استفاده از منبع تغذیه سوئیچ باید به این نکته توجه داشته باشید ، زیرا منبع تغذیه سوئیچینگ با قدرت بالا معمولاً دارای عملکرد شروع نرم است ، همان ولتاژ خروجی به آرامی در حال افزایش است ، و در صورت افزایش ولتاژ به 10 ولت قبل از عدم وجود ولتاژ منجر به مدار می تواند. شما مجبور به لرزش ، به طوری که دو لوله MOS و اجزای سوخته در همان زمان ، بنابراین مطمئن شوید که برای تغییر ثبات ولتاژ منبع تغذیه و سپس دسترسی به مدار گرمایش القایی.
3- هنگام گرم کردن اجسام فلزی ، فلز خیلی بزرگ را گرم نکنید ، در غیر این صورت ممکن است با قدرت زیاد شود ، لطفاً یک فیوز یا آمپول 35A را اضافه کنید و سوئیچ هوا بهتر خواهد بود. (بسته شامل نمی شود)
4- اگرچه این صفحه درایو می تواند بیش از جریان 40A را تحمل کند ، اما توصیه می شود از 48V 35A تجاوز نکند تا از بروز حوادث و خسارت جلوگیری کند.
5- بسته بندی همراه با قطر دایره گرمایش 60 میلی متر ، ولتاژ طراحی 36 ولت است ، اگر بیش از 40 ولتاژ از منبع تغذیه استفاده می کنید باید برای قطر داخلی 70 میلی متر بالاتر از حلقه گرمایش قطر استفاده شود ، از پمپ آب استفاده از منبع تغذیه DC 12V ، لطفا جداگانه استفاده کنید ماژول تنظیم کننده ولتاژ منبع تغذیه برای جلوگیری از سوختن فن و پمپ آب.
6- حداقل ولتاژ ورودی ماژول 12 ولت است ، به این معنی نیست که همه منبع تغذیه 12 ولت قابل استفاده هستند ، برخی از خریداران تازه کار ممکن است از منبع تغذیه کمتری استفاده کنند. این ماژول دارای ولتاژ و جریان خاص است ، ولتاژ 12 ولت باید بیش از 10A باشد از منبع تغذیه استفاده می شود ، اگر قدرت خیلی کم باشد منجر به خروجی نیرو می شود بسیار کاهش می یابد ، وقتی ولتاژ پایین تر از 12 ولت باشد منجر به دو MOS در همان زمان هدایت ، لوله MOS را خواهد سوزاند.
7- اگر متوجه شدید که لوله MOS تب دارد ، اولین چیزی که باید در نظر بگیرید که آیا توان تولیدی مطابق با الزامات است یا خیر.
8- تخته را خالی نکنید ، در غیر این صورت فرکانس بسیار بالایی از سر و صدا ایجاد می شود و سپس لوله MOS می سوزد.
9- برای گرمایش القایی توصیه می شود از منبع تغذیه 36V 20A استفاده شود ، منبع تغذیه 12 ولت بسیار گرم است تقریباً پاسخی ندارد ، و منبع تغذیه 12 ولت به راحتی منجر به کاهش ولتاژ خروجی منبع تغذیه می شود ، زیر 12 ولت بسیار خطرناک است
10- قدرت گرمایش القایی فوق العاده است ، بنابراین تب طبیعی است ، حتماً یک کار خنک کننده را انجام دهید. گرمای القایی ، قدرت پیشنهادی بیش از 48 ولت 50A منبع تغذیه سوئیچینگ. منبع تغذیه بیش از 24 ولت ، پس از آن بیش از 20A منبع تغذیه ، ولتاژ بیشتر ، جریان بیشتر است ، قدرت گرمایش بیشتر است ، سریعتر گرم می شود.


کاربرد: صفحه گرمایش القایی فرکانس بالا

چگونه استفاده کنیم؟ (دستورالعمل ها)
برای گرمایش القایی توصیه می شود از منبع تغذیه سوئیچینگ 48V 50A  استفاده شود. اگر منبع تغذیه 24 ولت و بیشتر باشد ، منبع تغذیه 20A یا بیشتر مورد نیاز است. هرچه ولتاژ بیشتر باشد ، جریان بزرگتر است ، قدرت گرمایش نیز بیشتر می شود ، سرعت گرمایشی سریعتر می شود.

 

 

ارسال نظر

حسین مریخی :
3 0
با سلام و احترام در تصاویر کوره القایی تصاویر با هم دارای اختلاف و در برخی ۴ ماسفت قدرت و در برخی دیگر ۶ ماسفت قدرت وجود دارد . کدام تصویر مربوط به کوره مورد فروش با توان ۲۵۰۰ وات است .
مدیریت :
7 1
با سلام کیت 2500 دارای ۶ ماسفت میباشد . کیت ۱۸۰۰ دارای ۴ ماسفت است
علی :
8 0
باسلام و خسته نباشید این برد رو میخواستیم تهیه کنیم اول اینکه متنی که برای این برد گذاشتید خیلی بد ترجمه شده و چیزی ازش مفهوم نیست دوما اینکه آیا خودتون با این برد کار کردید? این برد رو برای سخت کاری فولاد میخوایم برا
مدیریت :
3 2
با سلام دوست عزیز لطفا با این شماره تماس بگیرید تا راهنماییتون کنم 09107517388
شهرام :
5 0
سلام. ببخشید از این کوره میشه واسه ذوب فلز دندانسازی هم استفاده کرد؟ دمای ذوب فلز مورد نظر حدودا 1300 میباشد
مدیریت :
5 0
سلام عرض شد بله میتوانید استفاده کنید فقط اگر میخواهید بصورت ریخته گری استفاده کنید باید از یک بوته گرافیتی که در وسط کویل مسی قرار میگیره استفاده کنید جهت مشاوره بیشتر با شماره 09107517388 تماس بگیرید
حسین :
2 0
2 کیلو پودر طلا رو میتونه اب کنه
مدیریت :
2 0
سلام بستگی به بوته ای که وسط کویل قرار میدید داره. ارتفاع کویل ۸ تا ۱۰ سانت است و قطر آن ۶.۵ سانتیمتر
مدنی :
0 0
سلام. برای جوشکاری لوله مسی، مربوط به نصب و تعمیرات لوازم برودتی یخچال و کولرگازی چطور میتونم انجام بدم؟ بنظر شما با هواگاز که کار میکنم بهتر و مناسبتره یا استفاده از ابزار شما؟ ممنون میشم راهنماییم کنید.
مدیریت :
1 0
با سلام محصولات کوره القایی به دو فلز مس و الومینیوم واکنشی نشان نمیدهند
:
3 4
سلام ..اقا مگه فکر میکنی چی ساخی که این قیمت رو رپش گزاشتی
مدیریت :
9 1
ما نساختیم وارداتی هستند . هرکس هم که بخواهد نقشه کوره القایی توی اینترنت موجود هست میتونید خودتون بسازید
حسین مریخی :
7 0
با سلام خدمت علاقمندان به این پکیج با توجه به اینکه با کوره های حرارتی ZVS با توان های مختلفی را کار کرده ام حاصل تجربه خود را در اختیار علاقمندان قرار می دهم . ۱ - منبع تغذیه سویچینک به هیچ وجه مناسب استفاده برای این نوع پکیج ها نبوده و برای ولتاژ تا ۱۲ ولت حتمآ از باطری خودرو و برای ولتاژ های بالا تر از ترانس ۲۴ یا ۳۶ و تا ۴۰ ولت و ۵۰ آمپر استفاده کنید تا منبع تغذیه و یا ماسفت های کوره حرارتی شما آسیب نبینند . ۲ - با توجه به اینکه این کوره ها با سیستم تولید فرکانس کار می کنند و این فرکانس به صورت گردابی در کویل مسی باعث حرکت ملکولی و تشدید آن و گرم شدن سریع تا ذوب می شود پس باید هم کویل مسی توسط گردش آب خنک کاری شود و هم اینکه بهترین نتیجه را در استفاده از فلز هایی دارد که خاصیت مغناطیسی دارند و برای ذوب فلزات غیر مغناطیسی باید آنها را درون بوته ای قرار داد که از جنس آهن یا نیکل و یا کبالت و با روکش گرافیتی باشند تا از فلز ی که داخل روکش گرافیتی است بتوان به عنوان عامل انتقال گرما برای ذوب استفاده کرد پس نقطه ذوب فلز مورد استفاده باید کمتر از ۱۱۰۰ درجه باشد تا امکان جوش خوردن به فلزبا قابلیت مغناطیسی را نداشته باشد و البته امکان استفاده از پودر گرافیت برای جلوگریر از این مشکل هم وجود دارد .
مدیریت :
7 0
با عرض سلام خدمت شما همه حرف های شما کاملا صحیح هست جناب مریخی و ممنون از این پیام جامع و کامل
فرهاد انتظاری :
1 0
سلام می خواستم ببینم کیت کوره کامل شمل پمپ اب منبع تغذیه و.... برای ریخته گری اهن درخانه با حجم حدود ۱ کیلو گرم چند در می اید
مدیریت :
1 0
درحال حاضر فقط ماژول 1800 وات موجوده که فقط نیاز به یک منبع تغذیه دارد ولی بهتر است از ماژول های 2500 وات استفاده کنید
علی اصغر :
0 0
با سلام وخسته نباشید میخواستم بدونم قطر کویل را بسته به نوع قطعه میتوان تغییر داد یا شکل کویل را تغییر بدهیم مستطیلی یا مربعی
مدیریت :
0 0
با سلام کوچک کردن قطر کویل ایرادی ندارد ولی برای بزرگ کردن قطر کویل حتما با یک شخص ماهر مشورت نمایید
علی مهاجری :
0 0
سلام باید عرض کنم یکی از سایت هایی است که اطلاعات مفیدی راجع به کوره های القایی ارائه کرده است. من کوره های القایی از سایت های دیگر تهیه کردم، هیچکدام دارای برشور و توضیحات فنی نیستند.
مدیریت :
1 0
متشکرم از محبتی نسبت به ما داشته اید دوست عزیز
احمد رضایی :
0 0
باسلام کیت 2500 موجود هست ودر چه زمانی یک میله 40 میلی متر بطول 10 انت را گداخته می کند
مدیریت :
0 0
سلام عرض شد بستگی به ضخامت میله داره
سعید صیادی :
0 0
با سلام برای کیت ۲۵۰۰ وات از چه نوع منبع تغذیه ای باید استفاده کرد (سوئیچینگ یا ترانس) ؟ شما تامین کننده منبع تغذیه هم هستید؟
مدیریت :
0 0
با سلام فرقی نمیکنه فقط باید باید 48 ولت 50 امپر حداقل به دستگاه بدید . بله سوییچینگ کوره هارا خودمون وارد میکنیم
مهدی رضانژاد :
0 0
سلام من جهت سرخ کردن مستمر یک لوله فولادی به قطر ۴٠ و ضخامت جداره ۴ میلیمتر به یک کره القایی نیاز دارم. پیشنهاد مدل پیشنهادی شما چیست؟ سرعت حرکت لوله داخل کوئل تا چه میزان می تواند باشد.
مدیریت :
1 0
با سلام جهت راهنمایی با فروشگاه تماس بگیرید
محمد :
0 0
سلام شرمنده من یدونه کوره القایی کوچک نیاز دارم واسه لوله شیشه ای ۱میلی که حدوداسه سانت میخوام سر لوله رو زود ببنده میشه ؟
مدیریت :
0 0
سلام عرض شد باید لوله شیشه ای رو داخل یه فلزی قرار بدید تا اون فلز مثل اهن سرخ بشه
علی :
0 0
باسلام خدمت شما مهندس. در مورد استفاده از اینورتر جوشکاری مساله اینه که تمام این دستگاه‌ها در حالت بی باری ولتاژ بالای 60 ولت دارند من هیچ دستگاهی پیدا نکردم که زیر 60 ولت باشه سوال اینجاست که برای استفاده از اینورتر برای شروع اتصال به ماژول چکار کنیم که باعث آسیب به ماژول نشود.
مدیریت :
0 0
سلام عرض شد اطلاعاتی بابت نخوه تغییر ولتاژ دستگاه های جوشکاری نداریم
محمد سوری :
1 0
سلام. مطلبی که مهمه و باید اینجا باید بهش اشاره میشد اینه که برق ورودی این کیت dc هست ! من ترانس ac سفارش دادم و غافل از موضوع با اولین استارت بورد سوخت ! اشتباه من رو نکنید !
قاِئم :
0 0
ببخشید میشه ازش برای ذوب فلز استیل استفاده کرد و اگر نمیشه محصولی موجود هست که بتونه استیل رو ذوب کنه در این ابعاد؟
مدیریت :
0 0
سلام عرض شد جهت راهنمایی بیشتر با فروشگاه تماس بگیرید
کاظمینی :
0 0
با سلام من تجربه بدی که داشتم متاسفانه سوییچینگ ۲۴ ولت ۱۵ آمپر رو داشتم که سر راهشهم مدار تقویت کننده ۶۰۰ وات گزاشتم ولتاژ رو افزایش بده . وقتی روشن کردم عادی بود ولی به محض قرار گرفتن فلز در نزدیکی کویل ، پاور سوییچم ترکید دوتا ایسی ماسفت ته پاور دود شدن . دلیلش چیه
مدیریت :
0 0
سلام جهت راهنمایی با فروشگاه تماس بگیرید
علی :
0 0
سلام و خسته نباشید،این دستگاه قابلیت تغییر فرکانس را دارد؟و اینکه برای توان های مختلف میتوان فرکانس راهم به دلخواه تنظیم کرد؟!
مدیریت :
0 0
سلام فرکانس ثابت هستش فقط میتونید با تغییر ولتاژ دمای کاری را کم و زیاد کنید
سعید قربانی :
0 0
سلام، وقت بخیر قطر ماژول چقدره، واینکه با آداپتور و برق تکفاز کار میکنه؟ برای ذوب آلومنینیوم وسختکاری فلز مفید هستش یا نه؟ سپاسگذارم
مدیریت :
0 0
سلام قطر کویل حدودا 6 سانتی متر هست نیازمند تغذیه 48 ولت 50 امپر هست . جهت ذوب تا بوته یک کیلویی که داخل کویل 6 سانت قرار بگیره مناسب هستش
محرم میرزائی :
0 0
چی بگم به خدا همه پولکی شدند هیچکس به فکر ساخت وساز نیست همه میگن غربیها از هر نظر صنعت وفناوری وغیره در عالیترین سطح هستند متأسفانه دیدگاه همه خود تحقیری وواردات هست درصورتیکه اسمسونو گذاشتند دانا ومطلع درحالی که از واقعت ها هیچ اطلاعی ندارند غربیها ازهمه نظر دزد ویاغی هستند حتی علم وفناری موجود در امریکا وانگلیس وغیره وهمچنین مواد ومتریال اولیه نیز از دیگر کشورها دزدیده شده نمونه بارز آن بعد از جنگ جهانی دوم غربیها لزوما امریکا تمام دانشمندان موشکی وهسته ای کشورهای متفقین را دزدیده وحتی جنایتکاران جنگی آلمان وژاپن که میبایست محاکمه میشدند برخی بدلیل داشتن دانش ساخت وتکنولوژی نظامی طوری مفقود شدندکه هیچکس ازۀنها خبری نداشت که بعداز دهها سال محققین مکان آنه را درفلوریدا ویا دیگر شهرهای امریکا که تحت حمایت دولت بوده اندپیدا شد وپس از آن کشورهای جهان سوم ودرحال توسعه را نیز با انواع ترفندها تحت استثمار قرارداده وازرطرفی نخبه های کشورها را با وعده های فریبنده دزدیدن ودرکل تمام دانش وفناوری دیگر کشورها را به یغما برده اند واکنون عده ای تصور میکنند که واقعا غربیها تکنولوژی را از خودشان دارند هم اکنون 60 درصد کارکنان سازمان فضائی ناسا ازدیگر کشورها ازجمله ایران وهند وچین میباشند خود امریکائیها با مهندسی معکوس به تکنولوژیها دست پیدا کرده اندبرخی هم ادعا دارند که به دانشمندان در داخل کشور ارزش ی قئل نیستند در صورتیکه همین الان دانشمندان واقعی بدون هیچگونهدتوقعی در مراکز دانش بنیان فعالیت دارند وبه آنچه که هست قانعند اما آنهائی که طمعکار هستند وبه موجودی قانع نیستند وبخاطر پول وشهرت کشور بیگانه را به کشور خود ترجیح میدهند بنابراین بقیه طماعان نیز به واردات دلخوش کرده وانگار برای ساختن وابتکار داشتن آفریده نشده اند
مدیریت :
0 0
سلام عرض شد اگر کسی محصولی تولید بکنه که بتواند با نمونه های خارجی رقابت کند اماده همکاری هستیم دوست عزیز همونطور که الان معدود محصولاتی را از تولید کنندگان داخل تهیه میکنیم ولی انگشت شمارن
نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
8 / 10
از 4 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()

مشتریان عزیز

لطفا هنگام استفاده و خرید از سایت فیلتر شکن خود را خاموش نمایید

با تشکر مدیریت فروشگاه